BTK Rekord
  • Nyheter
  • Klubben
    • Styrelsen
    • Börja spela
    • Medlem 2025/2026
    • Träningstider 2026/2027
    • Klubbshopen
    • Tävlingar
    • Dataranking SBTF
    • Pensionärernas BTK 2026/2027
  • Serielagen
    • BTK Rekord A-Pingisligan
    • BTK Rekord dam div 1
    • BTK Rekord B div 2
    • BTK Rekord C/D div 4
    • BTK Rekord E div 5
  • Våra Arrangemang
    • WTT Youth Contender 2026
    • Sweden Tour Rekordspelen
    • Rekord Open
    • Viskväll 2025
  • Ungdom
    • BTK Rekord Ungdom A
    • BTK Rekord Ungdom B
    • BTK Rekord Ungdom C
    • BTK Rekord Ungdom F
    • BTK Rekord Ungdom G
  • Sponsorer
  • Click to open the search input field Click to open the search input field Sök
  • Menu Menu

Idrottsrabatten våren 2015

19 april, 2015/0 Kommentarer/i BTK Rekord/av thomas

Nu är vårens omgång igång! Passa på att stödja BTK Rekord OCH dig själv genom att köpa detta fantastiskt förmånliga häfte, det är sprängfyllt med olika erbjudanden som gör att man utan problem både tjänar igen kostnaden för häftet men dessutom även själv tjänar en bra slant på det. Så varför inte beställa ett par häften av oss? Nedan finner ni ytterligare skäl till att ni bara MÅSTE ha detta häfte som nu har erbjudanden i City, Väla, Familia, Höganäs och Ängelholm också:

ICA Maxi 10%
Färg & Tapet (Beckers) 20%
OJ 10%
Scandlines, åk 2 betala för 1
ÖoB 10%
Intersport 20%
Levi´s Store 20%
Stadium 20%
Team Sportia 20%
Cubus (Familia) 25%

Kostnad för häftet? 100 kr

Detta är bara en bråkdel av alla erbjudanden, kontakta oss via mail så ni får era häften:
btk.rekord@telia.com eller telefon 042-14 87 18.

 

Share this entry
  • Share on Facebook
  • Share on X
  • Share on WhatsApp
  • Share on Pinterest
  • Share on LinkedIn
  • Share by Mail
https://www.btkrekord.se/wp-content/uploads/2011/06/logotyp.png 0 0 thomas https://www.btkrekord.se/wp-content/uploads/2011/06/logotyp.png thomas2015-04-19 10:51:002015-04-19 10:52:11Idrottsrabatten våren 2015
0 Kommentarer

Lämna en kommentar

Want to join the discussion?
Dela med dig av dina synpunkter!

Lämna ett svar Avbryt svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.

Bläddra efter:

  • BTK Rekord (514)
    • Nyheter (25)
    • Pensionärerna (8)
    • Styrelsen (1)
    • Tävlingar (191)
  • BTK Rekord dam div 1 (1)
  • Dataranking SBTF (1)
  • Medlem 2025/2026 (1)
  • Okategoriserade (180)
  • Pensionärerna (1)
  • Seriespel (156)
    • BTK Rekord B div 2 (1)
    • BTK Rekord C/D div 4 (1)
    • BTK Rekord E div 5 (1)
  • Shop (1)
  • Ungdom (6)
  • Våra Arrangemang (13)

Populära söktermer

Våra Arrangemang

Länklista

  • Föreningserbjudande Eriks Fönsterputs 2024
  • ITTF
  • Medlemsinfo Eriks Fönsterputs 2024
  • Rekord Open
  • Seriespel 2023/2024.
  • Skånes Bordtennisförbund
  • STIGA
  • Svenska Bordtennisförbundet
  • Tävlingsresultat
  • Visans vänner

SöK

Search Search

Övriga länkar

Nyheter

augusti 2026
M T O T F L S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
« maj    

Kontakt

Mobil: 0704 – 82 41 45
Mail: bordtennis.rekord@gmail.com
Hemsida: www.btkrekord.se
BTK Rekord, c/o Levin
Planteringsvägen 96 A
252 31 Helsingborg
Bankgiro: 221-0482

© Copyright - BTK Rekord - Enfold Theme by Kriesi
Link to: Sydsvenska pojk och flickträffen 2015 Link to: Sydsvenska pojk och flickträffen 2015 Sydsvenska pojk och flickträffen 2015 Link to: Uppdatering UGP 150422 Link to: Uppdatering UGP 150422 Uppdatering UGP 150422
Scroll to top Scroll to top Scroll to top